GYVENKITE PAMIRŠĘ LAIKĄ

2020 10 27

GYVENKITE
PAMIRŠĘ LAIKĄ
GROŽIS ATEINA SU AMŽIUMI

Visi mes norime išlikti amžinai jauni. Ar tai įmanoma? Chronologiškai, galbūt. Bet tai ir yra priežastis kodėl mes mėgaujamės savo kasdieniais grožio ritualais. Todėl, kad jie padeda mums
gyvenime judėti į priekį, o atrodyti taip, tarsi būtų praėję visai nedaug laiko.

Ankstesnės kartos moterys pradėdavo rūpintis savo išvaizda tik pastebėjusios pirmuosius senėjimo požymius, o šiais laikais moterys savo grožiu pradeda rūpintis gerokai anksčiau. Plaukų priežiūra joms yra tokia pat svarbi kaip ir odos priežiūra. Žinome, kad išsaugoję jaunatviškus plaukus atrodysime ir jausimės puikiai.

Sveiki, tankūs plaukai gali būti mūsų tikslas, kurio verta siekti kasdien – ir pasiekti. Nes dabar senėjimas nėra tik praeinantys metai, tai ir praeinančios dienos.

PLAUKŲ PRIEŽIŪRA KAIP  SAVĘS  IŠSAUGOJIMAS


Bėgantis laikas nebėra tik vidutinio amžiaus žmonių rūpestis. Dabar moterys pradeda ieškoti jaunystę išsaugančių produktų maždaug nuo 26 metų – perpus anksčiau nei ankstesnės kartos.

Siekdama patenkinti naują paklausą, Kérastase nustatė 6 galvos odos ir plaukų senėjimo požymius, ir kiekvienam iš jų šalinti siūlo veiksmingas formules iš atnaujintos Chronologiste linijos.

Chronologiste jau seniai yra geriausias neprilygstamo plaukų atgaivinimo ir atkūrimo sprendimas.

Kérastase vėl suderino pažangias technologijas ir prabangų jausmingumą atnaujintoje plaukų priežiūros sistemoje, kuri visiškai atgaivina plaukus nuo galvos odos iki plaukų galiukų.

Malonios tekstūros ir pakylėjančio aromato Chronologiste priemonės padeda moterims išsaugoti gražius ir gyvybingus plaukus šiandien, rytoj ir visada.


Nemokamas pristatymas
Užsakymams nuo 40 Eur
Pagalba renkantis
24/7
Patogus atsiskaitymas
Internetu arba atsiimant