top of page

SALONAS

Vilniaus miesto širdyje veikiantys įvaizdžio namai. Stilisto Kęsto Rimdžiaus vadovaujamoje grožio ir stiliaus erdvėje atliekamos įvaizdžio formavimo ir grožio paslaugos.

 

Jau dešimtmetį lyderio pozicijų neužleidžianti grožio meistrų bei stiliaus specialistų komanda rūpinasi savo klientais nuo plaukų šaknų iki batų kulniukų.

 

Mūsų klientai – savo įvaizdžiui, grožiui bei stiliui neabejingos asmenybės, kurių poreikius tenkina įvairių sričių specialistai atskirose erdvėse: kirpykloje, plaukų SPA, manikiūro, pedikiūro kabinetuose, įvaizdžio kūrimo erdvėje bei plaukų kosmetikos parduotuvėje. 

 

KUKLA BEAUTY BOX misija - nuolatos keistis pagal mūsų klientų norus, šiuolaikines tendencijas bei komandos profesionalumą, išreikšti savo kūrybą ir būti nepakartojamiems. 

 

Mūsų išskirtiniai plaukų kosmetikos gaminiai - kruopščiai atrinkti profesionalios komandos - atspindi naujausias šiuolaikinio salono tendencijas, profesionalumą bei rūpestingumą.

CX1294047669C4d2199b59a60f.jpg
kukla-2_2 2.jpg

KĘSTAS RIMDŽIUS

Kęstas Rimdžius, profesonalus plaukų stilistas, savininkas bei garsaus Baltijos šalyse plaukų salono „KUKLA Beauty Box“ įkūrėjas.

“Kai nereklamuoju kosmetikos, kuri
yra sukurta kažkieno kito, o šneku apie produktus, prie kurių kūrimo prisidėjau pats, o tai iš esmės yra tos priemones, kurias aš norėčiau matyti savo klientų lentynose. Tad šįsyk nebūsiu kuklus: tai yra gaminiai, kuriais tikiu ir tikėjau, žinau, kiekos žmonių darbo, pastangų ir žinių į tuos septynis produktus yra įdėta. Ir tai – tik pati pradžia."

KAINORAŠTIS

k6_grozio_salono_interjeras_edited.png
bottom of page